Ulotki Bydgoszcz

Kolosalne galerie handlowe to świetne lokalizacje na szukanie okazji. Są skupiskami największym i znanych miejsc z markową odzieżą, w związku z tym prostym sposobem jest wybranie jednego, praktycznego dnia na duże łowy.

Young Woman on a Shopping Spree

Należałoby niemniej mieć pojęcie kiedy najlepiej jest iść. Rabaty przeróżnego typu możemy spotkać o wszelkiej porze, jednakże są konkretne okresy, w jakich zdołamy mieć nadzieje na najważniejsze promocje. Śmiało na największe wyprzedaże można liczyć dwa razy w ciągu roku – w ciągu rabatów letniej i zimowej. Obniżki należności sięgają wtedy nawet do 70% podstawowej wartości.

Rabaty takie są w lipcu i na koniec lutego – są to oczywiście czasy najwyższych zniżek. Oprócz tego należałoby zwrócić uwagę na tak tytułowane mid season sale, czyli redukcji w środku sezonu. Oprócz obcinania wartości ubrań o około 30% pojawia się wtedy dużo imprez rabatowych. Między innymi zapaleńcy na portalach społecznościowych zdołają szukać kodów rabatowych oraz rozmaitego rodzaju turnieje.

Takich akcji można oczekiwać od marca do maja, ale też od września do listopada. Dzięki poszukiwaniu takich wyprzedaży zdołamy zakupić wiele bardzo fajowych rzeczy oszczędzając duże pieniędzy. Jeżeli zjednoczymy te największe obniżki w najwyższych sezonach z różnymi imprezami dla stałych klientów lub fanów możemy mieć nadzieje na potężną oszczędność.

Advertisements